Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X
Wtorek wśród oktawy po Zesłaniu Ducha Świętego [1 kl.]

Wspomóż dzieła apostolskie Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X podczas zakupów w Internecie!

FaniMani FaniMani.pl to serwis prowadzony przez Fundację FaniMani, umożliwiający wspieranie organizacji społecznych przy okazji zakupów on-line bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Kupując coś w jednym z ponad tysiąca sklepów internetowych biorących udział w akcji płaci się tyle, co zwykle, a od 1 do 4% (średnio ok. 2,5%) wartości zakupów trafia do wybranej organizacji. Od lutego 2020 r. mogą Państwo wspierać w ten sposób Fundację im. o. Damiana de Veuster.

Najwygodniejszym sposobem przekazywania wsparcia podczas zakupów w Internecie jest instalacja rozszerzenia do przeglądarki (Firefox, Chrome, Opera – tylko na desktopie: PC, Mac). Na stronie sklepu będącego partnerem FaniMani rozszerzenie („Przypominajka”) pokaże komunikat przypominający o aktywacji darowizny oraz informujący o jej wysokości w danym sklepie. Po aktywacji kontynuuje się zakupy, płacąc za towary czy usługi tyle, co zwykle. – Alternatywnym sposobem jest wejście na stronę Fundacji im. o. Damiana de Veuster w serwisie FaniMani.pl i wskazanie jej jako beneficjenta darowizny, może to być jednak konieczne przed każdymi zakupami (dlatego tak wygodna jest instalacja „Przypominajki” – rozszerzenie jest darmowe i nie pokazuje reklam).

Jeżeli chce się widzieć historię swoich darowizn, można założyć konto w serwisie FaniMani.pl, jednak nie jest to konieczne – darowizny można przekazywać anonimowo.

Za każdą osobę, która zarejestruje się na FaniMani.pl, wchodząc do tego serwisu poprzez ten odnośnik i zrobi zakupy w ciągu 60 dni od daty rejestracji, Fundacja im. o. Damiana de Veuster otrzyma dodatkowo 5 zł.

Przydatne odsyłacze: